Departament Service

service@delcar.ro

Andrei Sârbu, Director Executiv

Tel: 0268408825

Fax: 0268408899

Mobil: 0729980626

E-mail: andrei.sarbu@delcar.ro

Tiberiu Urkon, Director Service

Tel: 0268408871

Fax: 0268408899

Mobil: 0728555522

E-mail: tiberiu.urkon@delcar.ro

Cristian Trifan, Director Tehnic

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119840

E-mail: cristian.trifan@delcar.ro 

Eugen Solomon, Şef Atelier Mecanică

Tel: 0268408871

Fax: 0268408899

Mobil: 0799208976

E-mail: eugen.solomon@delcar.ro

Bogdan Vasilica, Consilier Service Reparaţii Generale

Mobil: 0723515662

Fax: 0268408899

E-mail: bogdan.vasilica@delcar.ro

Ovidiu Oprisan, Consilier Service Reparaţii Generale

Mobil: 0723173581

Fax: 0268408899

E-mail: ovidiu.oprisan@delcar.ro

Constantin Sterian, Consilier Service Reparaţii Generale

Tel: 0268 408 875

Fax: 0268 408 899

Mobil: 0729 500 449

E-mail: constantin.sterian@delcar.ro

Florin Toma, Consilier Clienţi

Tel: 0268408875

Fax: 0268408899

Mobil: 0799208998

E-mail: florin.toma@delcar.ro

Octavian Cabuz, Şef Atelier Tinichigerie – Vopsitorie

Tel: 0268408884

Fax: 0268408899

E-mail: octavian.cabuz@delcar.ro 

Traian Corbescu, Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0268408885

Fax: 0268408899

Mobil: 0728993942

E-mail: traian.corbescu@delcar.ro

Bogdan Enescu, Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0268408886

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119858

E-mail: bogdan.enescu@delcar.ro

Departament Piese si Accesorii

piese@delcar.ro

Gheorghe Rusuleţ, Director Vânzări Piese şi Accesorii

Tel: 0268408828

Mobil: 0723601175

Fax: 0268408899

E-mail: gheorghe.rusulet@delcar.ro

Mugurel Pleşoiu, Gestionar piese de schimb

Fax: 0268 408 899

E-mail: mugurel.plesoiu@delcar.ro

Ovidiu Barb, Gestionar piese de schimb

Fax: 0268 408 899

E-mail: ovidiu.barb@delcar.ro

Departament piese NORA

Vasile Stan, Consultant Vânzări Piese NORA

Tel: 0729499057

Fax: 0268408899

E-mail: vasile.stan@delcar.ro   nora@delcar.ro

Departament piese si accesorii Sfântu Gheorghe

Torok Attila, Director vanzari piese si accesorii

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0730710871

E-mail: attila.torok@delcar.ro

Departament Service Sfântu Gheorghe

Mircea Minjina, Director Service
Tel: 0367800535
Fax: 0367800539
Mobil: 0723601173

Tibor Benko, Consilier Service Reparaţii Generale

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0730710870

E-mail: tibor.benko@delcar.ro

preloader