Info Desk

Andra Bărbuţi, Info Desk

Tel: 0268 408 888

Fax: 0268 408 899

E-mail: receptie@delcar.ro

Management

Andrei Sârbu, Director Executiv

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0729980626

E-mail: andrei.sarbu@delcar.ro

Daniel Tomescu, Director Vânzări

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119822

E-mail: daniel.tomescu@delcar.ro

Tiberiu Urkon, Director Service

Tel: 0268408871

Fax: 0268408899

Mobil: 0728555522

E-mail: tiberiu.urkon@delcar.ro

Radu Spiridon, Coordonator Managementul Calităţii

Tel: 0268408838

Fax: 0268408899

E-mail: radu.spiridon@delcar.ro

Departament Vânzări

vanzari@delcar.ro

Daniel Tomescu, Director Vânzări

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119822

E-mail: daniel.tomescu@delcar.ro

Adelina Dinu, Consultant Vânzări

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0726709719

E-mail: adelina.dinu@delcar.ro

Cristian Manda, Consultant Vânzări

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0729992390

E-mail: cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan, Consultant Vânzări

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

E-mail: alexandru.morogan@delcar.ro

Adina Stoichiţ, Responsabil Dispo

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0722773234

E-mail: adina.stoichit@delcar.ro

Ion Nicoară, Asistent Logistică

Tel: 0268408888

Fax: 0268408899

Mobil: 0723173585

E-mail: ion.nicoara@delcar.ro

Departament Service

service@delcar.ro

Tiberiu Urkon, Director Service

Tel: 0268408871

Fax: 0268408899

Mobil: 0728555522

E-mail: tiberiu.urkon@delcar.ro

Cristian Trifan, Director Tehnic

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119840

E-mail: cristian.trifan@delcar.ro 

Florin Toma, Responsabil Garanţii

Tel: 0268408879

Fax: 0268408899

Mobil: 0727811309

E-mail: florin.toma@delcar.ro

Eugen Solomon, Şef Atelier Mecanică

Tel: 0268408871

Fax: 0268408899

Mobil: 0799208976

E-mail: eugen.solomon@delcar.ro

Bogdan Vasilica, Consilier Service Reparaţii Generale

Mobil: 0723515662

Fax: 0268408899

E-mail: bogdan.vasilica@delcar.ro

Ovidiu Oprisan, Consilier Service Reparaţii Generale

Mobil: 0723173581

Fax: 0268408899

E-mail: ovidiu.oprisan@delcar.ro

Constantin Sterian, Consilier Service Reparaţii Generale

Tel: 0268 408 875

Fax: 0268 408 899

Mobil: 0729 500 449

E-mail: constantin.sterian@delcar.ro

Ovidiu Chelaru, Consilier Clienţi

Tel: 0268408875

Fax: 0268408899

Mobil: 0799208998

E-mail: ovidiu.chelaru@delcar.ro

Octavian Cabuz, Şef Atelier Tinichigerie – Vopsitorie

Tel: 0268408884

Fax: 0268408899

E-mail: octavian.cabuz@delcar.ro 

Bogdan Dragomir, Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0268408885

Fax: 0268408899

Mobil: 0728993942

E-mail: bogdan.dragomir@delcar.ro

Bogdan Enescu, Consultant Service Tinichigerie-Vopsitorie

Tel: 0268408886

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119858

E-mail: bogdan.enescu@delcar.ro

Departament Piese si Accesorii

piese@delcar.ro

Gheorghe Rusuleţ, Director Vânzări Piese şi Accesorii

Tel: 0268408828

Mobil: 0723601175

Fax: 0268408899

E-mail: gheorghe.rusulet@delcar.ro

Sterian Dogaru, Gestionar piese de schimb

Fax: 0268 408 899

E-mail: sterian.dogaru@delcar.ro

Ovidiu Barb, Gestionar piese de schimb

Fax: 0268 408 899

E-mail: ovidiu.barb@delcar.ro

Departament piese NORA

Vasile Stan, Consultant Vânzări Piese NORA

Tel: 0729499057

Fax: 0268408899

E-mail: vasile.stan@delcar.ro   nora@delcar.ro

Das WeltAuto

weltauto@delcar.ro

Mihai Preda, Director Marcă

Tel: 0268408836

Fax: 0268408899

Mobil: 0726686730

E-mail: mihai.preda@delcar.ro

Adelina Dinu, Consultant Vânzări

Tel: 0268408834

Fax: 0268408899

Mobil: 0726709719

E-mail: adelina.dinu@delcar.ro

Cristian Manda, Consultant Vânzări
Tel: 0268408880

Fax: 0268408899

Mobil: 0729992390

E-mail: cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan, Consultant Vânzări

Tel: 0268408847

Fax: 0268408899

E-mail: alexandru.morogan@delcar.ro

 

Asigurare

Ana Maria Săcăluş, Consultant financiar

Tel: 0268 408 808

Fax: 0268 408 899

Mobil: 0729 499 058

E-mail: ana.sacalus@delcar.ro

Adina Stoichit, Responsabil Dispo

Tel: 0268408807

Fax: 0268408899

Mobil: 0722773234

E-mail: adina.stoichit@delcar.ro

Finantare

Ana Maria Săcăluş, Consultant financiar

Tel: 0268408808

Fax: 0268408899

Mobil: 0729499058

E-mail: ana.sacalus@delcar.ro

Departament Marketing

Iulia Cherbeleata, Coordonator Marketing

Mobil:0268408803

Fax: 0268408899

Mobil: 0738102305

E-mail: iulia.cherbeleata@delcar.ro

Departament Managementul Calitatii

Radu Spiridon, Coordonator Managementul Calităţii

Tel: 0268408838

Fax: 0268408899

E-mail: radu.spiridon@delcar.ro

Alina Ungureanu, Responsabil Managementul Calităţii

Tel: 0268 408 896

Fax: 0268 408 899

Mobil: 0799 010 755

E-mail: alina.ungureanu@delcar.ro

Departament Financiar Contabil

Ana Clim, Director Economic

Tel: 0268408810

Fax: 0268408899

E-mail: ana.clim@delcar.ro

Info Desk Sfântu Gheorghe

Mirela Băcişor

Tel: 0367 800 535

Fax: 0367 800 535

 

Departament piese si accesorii Sfântu Gheorghe

Torok Attila, Director vanzari piese si accesorii

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0730710871

E-mail: attila.torok@delcar.ro

Departament Vânzări Sfântu Gheorghe

vanzari@delcar.ro

Robert Varga-Consilier, Director Vânzări

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0724508394

E-mail: robert.varga@delcar.ro

Departament Service Sfântu Gheorghe

Mircea Minjina, Director Service
Tel: 0367800535
Fax: 0367800539
Mobil: 0723601173

Tibor Benko, Consilier Service Reparaţii Generale

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0730710870

E-mail: tibor.benko@delcar.ro