Departament Vanzari

Andrei Sârbu, Director Executiv

Tel: 0268408825

Fax: 0268408899

Mobil: 0729980626

E-mail: andrei.sarbu@delcar.ro

Daniel Tomescu, Director Vânzări

Tel: 0268408874

Fax: 0268408899

Mobil: 0723119822

E-mail: daniel.tomescu@delcar.ro

Adelina Dinu, Consultant Vânzări

Tel: 0268408834

Fax: 0268408899

Mobil: 0726709719

E-mail: adelina.dinu@delcar.ro

Cristian Manda, Consultant Vânzări

Tel: 0268408880

Fax: 0268408899

Mobil: 0729992390

E-mail: cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan, Consultant Vânzări

Tel: 0268408847

Fax: 0268408899

E-mail: alexandru.morogan@delcar.ro

Adina Stoichiţ, Responsabil Dispo

Tel: 0268408807

Fax: 0268408899

Mobil: 0722773234

E-mail: adina.stoichit@delcar.ro

Ion Nicoară, Asistent Logistică

Tel: 0268408897

Fax: 0268408899

Mobil: 0723173585

E-mail: ion.nicoara@delcar.ro

Departament Vanzari Sfantu Gheorghe

Robert Varga-Consilier, Director Vânzări

Tel: 0367800535

Fax: 0367800539

Mobil: 0724508394

E-mail: robert.varga@delcar.ro

Finantare

Ana Maria Săcăluş, Consultant financiar

Tel: 0268408808

Fax: 0268408899

Mobil: 0729499058

E-mail: ana.sacalus@delcar.ro

Asigurare

Ana Maria Săcăluş, Consultant financiar

Tel: 0268408808

Fax: 0268408899

Mobil: 0729499058

E-mail: ana.sacalus@delcar.ro

Adina Stoichit, Responsabil Dispo

Tel: 0268408807

Fax: 0268408899

Mobil: 0722773234

E-mail: adina.stoichit@delcar.ro

preloader