Suntem la distanță, dar totuși #împreună.

 

Dragi clienți și colaboratori,

 

La DELCAR avem deschis! Programul nostru de lucru este de luni până vineri, de la 08.00 până 17.00 la service și de la 09.00 la 18.00 la vânzări. Sâmbata și duminica nu lucrăm.

O parte dintre noi suntem la showroom, alții lucrăm de acasă. Cert e că ne-am organizat activitatea astfel încât să fim alături de dumneavoastră, chiar dacă suntem departe.

Și, pentru că deplasările sunt ”complicate”, venim cu câteva soluții:

  • Pentru întreținere și reparații SERVICE, vă recomandăm să stați acasă și să folosiți cu încredere și gratuit serviciul de preluare-predare autoturism. Nu este necesară deplasarea în service pentru că venim noi după mașină 😉
  • Pentru programări în SERVICE aveți posibilitatea programării online 
  • Pentru PIESE ȘI ACCESORII, putem livra prin curier comenzile
  • Pentru consultanță SERVICE sau VÂNZĂRI, colegii noștri sunt pregătiți să vă ofere informații telefonic, prin email, Whatsapp, Facebook sau Instagram
  • În situația în care alegeți să veniți la noi, vă asigurăm că am luat toate măsurile de siguranță pentru clienții și angajații noștri. Showroom-ul și service-ul nostru sunt locații sigure :). Mai multe detalii găsiți aici.

Suntem aici, pregătiți să vă răspundem rapid și cât putem de bine la toate solicitările :). Mai jos aveți contactele noastre directe pe vânzări, service, marketing și contabilitate!

Și, suntem zilnic prezenți cu fotografii, filme sau articole pe rețelele de socializare 😉 .

 

Ne dorim să fiți sănătoși și să ne vedem cu bine cât mai curând!

Info Desk

Alexandra Croitoriu
Info Desk

Tel: 0268 408888
Fax: 0268 408899
receptie@delcar.ro

Departament Vânzări

vanzari@delcar.ro

Adelina Șuteu
Consultant Vânzări

0726 709719 (disponibil și pe Whatsapp)
adelina.suteu@delcar.ro

Cristian Manda
Reprezentant Vânzări Clienți Mari

0729 992390 (disponibil și pe Whatsapp)
cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan
Consultant Vânzări

0732 530463 (disponibil și pe Whatsapp)
alexandru.morogan@delcar.ro

Andra Bărbuți
Consultant Vânzări

0738 993066 (disponibil și pe Whatsapp)
andra.barbuti@delcar.ro

Robert Varga
Specialist Vânzări

0724 508394 (disponibil și pe Whatsapp)
robert.varga@delcar.ro

Daniel Tomescu
Director Vânzări

0723 119822 (disponibil și pe Whatsapp)
daniel.tomescu@delcar.ro

Departament Service

service@delcar.ro

Bogdan Vasilica
Consilier Clienti

0723 515662 (disponibil și pe Whatsapp)
bogdan.vasilica@delcar.ro

Ovidiu Oprișan
Consilier Service Reparaţii Generale

0723 173581 (disponibil și pe Whatsapp)
ovidiu.oprisan@delcar.ro

Ovidiu Chelaru
Consilier Service Reparații Generale

0799 208998
ovidiu.chelaru@delcar.ro

Bogdan Frunza
Consilier Service Reparaţii Generale

0729 500449 (disponibil și pe Whatsapp)
bogdan.frunza@delcar.ro

Alin Ciglenian
Consilier Service Reparaţii Generale

0739 015020 (disponibil și pe Whatsapp)
alin.ciglenian@delcar.ro

 

Bogdan Enescu
Consilier Service Daune

0723 119858 (disponibil și pe Whatsapp)
bogdan.enescu@delcar.ro

Bogdan Dragomir
Consilier Service Daune

0728 993942 (disponibil și pe Whatsapp)
bogdan.dragomir@delcar.ro

Florin Toma
Responsabil Garanţii

0727 811309 (disponibil și pe Whatsapp)
florin.toma@delcar.ro

Cristian Trifan
Director Tehnic

0723 119840 (disponibil și pe Whatsapp)
cristian.trifan@delcar.ro 

Lucian Fanaca
Şef Atelier Mecanică

0723 348859 (disponibil și pe Whatsapp)

Octavian Căbuz
Şef Atelier Tinichigerie – Vopsitorie

Tel: 0268 408884
octavian.cabuz@delcar.ro 

Tiberiu Urkon
Director Service

0728 555522 (disponibil și pe Whatsapp)
tiberiu.urkon@delcar.ro

piese@delcar.ro

-->

Departament Piese si Accesorii

piese@delcar.ro

Gheorghe Rusuleţ
Director Vânzări Piese şi Accesorii

0723 601175
gheorghe.rusulet@delcar.ro

Departament piese NORA

Vasile Stan
Consultant Vânzări Piese NORA

0729 499057 (disponibil și pe Whatsapp)
vasile.stan@delcar.ro   nora@delcar.ro

Das WeltAuto

weltauto@delcar.ro

Adelina Șuteu
Consultant Vânzări

0726 709719 (disponibil și pe Whatsapp)
adelina.suteu@delcar.ro

Cristian Manda
Reprezentant Vânzări Clienți Mari

0729 992390 (disponibil și pe Whatsapp)
cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan
Consultant Vânzări

0732 530463 (disponibil și pe Whatsapp)
alexandru.morogan@delcar.ro

 

Andra Barbuți
Vânzător Junior

0738 993066 (disponibil și pe Whatsapp)
andra.barbuti@delcar.ro

Mihai Preda
Director Marcă

0726 686730 (disponibil și pe Whatsapp)
mihai.preda@delcar.ro

Asigurare

Andra Șoancă
Consultant financiar

0729 499058 (disponibil și pe Whatsapp)
andra.soanca@delcar.ro

Adina Stoichiț
Responsabil Dispo

0722 773234
adina.stoichit@delcar.ro

Finanțare

Andra Șoancă
Consultant financiar

0729 499058 (disponibil și pe Whatsapp)
andra.soanca@delcar.ro

Departament Marketing

Ana Muntianu
Coordonator Marketing

0733 348765 (disponibil și pe Whatsapp)
ana.muntianu@delcar.ro

Departament Financiar Contabil

Ana Clim
Director Economic

0723 515659 (disponibil și pe Whatsapp)
ana.clim@delcar.ro

Info Desk Sfântu Gheorghe

Mirela Băcişor

Tel: 0367 800 535
Fax: 0367 800 535
mirela.bacisor@delcar.ro

 

Departament piese și accesorii Sfântu Gheorghe

Torok Attila
Director vânzari piese și accesorii

0367 800535, 0730 710871
attila.torok@delcar.ro

Departament Service Sfântu Gheorghe

Mircea Mînjină
Consilier Service

0723 601173 (disponibil și pe Whatsapp)
mircea.minjina@delcar.ro

Tibor Benko
Consilier Service

0730 710870
tibor.benko@delcar.ro

Management

Andrei Sârbu
Director Executiv

0729 980626 (disponibil și pe Whatsapp)
andrei.sarbu@delcar.ro

Daniel Tomescu
Director Vânzări

0723 119822 (disponibil și pe Whatsapp)
daniel.tomescu@delcar.ro

Tiberiu Urkon
Director Service

0728 555522 (disponibil și pe Whatsapp)
tiberiu.urkon@delcar.ro

Brasov: 0268408888
Brasov
Sfantu Gheorghe