Departament Service

service@delcar.ro

Bogdan Vasilică
Consilier Service Reparaţii Generale

0268 408882, 0723 515662
bogdan.vasilica@delcar.ro

Ovidiu Oprișan
Consilier Service Reparații Generale

0268 408875, 0723 173581
ovidiu.oprisan@delcar.ro

Bogdan Frunză
Consilier Service Reparații Generale

0268 408803, 0729 500449
bogdan.frunza@delcar.ro

 

Bogdan Enescu
Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

0268 408886, 0723119858
bogdan.enescu@delcar.ro

Bogdan Dragomir
Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

0268 408885, 0728 993942
bogdan.dragomir@delcar.ro

Florin Toma
Responsabil Garantii

0268 408879, 0727 811309
florin.toma@delcar.ro

Eugen Solomon
Şef Atelier Mecanică

Mobil: 0799 208976
eugen.solomon@delcar.ro

Cristian Trifan
Director Tehnic

Mobil: 0723 119840
cristian.trifan@delcar.ro 

Octavian Căbuz
Şef Atelier Tinichigerie – Vopsitorie

Tel: 0268 408884
octavian.cabuz@delcar.ro 

Tiberiu Urkon
Director Service

0268 408856, 0728 555522
tiberiu.urkon@delcar.ro

Andrei Sârbu
Director Executiv

0268 408825, 0729 980626
andrei.sarbu@delcar.ro

Departament Piese si Accesorii

piese@delcar.ro

Gheorghe Rusuleţ
Director Vânzări Piese şi Accesorii

0268 408828, 0723 601175
gheorghe.rusulet@delcar.ro

Ovidiu Barb
Consilier Piese și Accesorii

0268 408847, 0799 310320
ovidiu.barb@delcar.ro

Departament piese NORA

Vasile Stan
Consultant Vânzări Piese NORA

Mobil: 0729 499057
vasile.stan@delcar.ro
nora@delcar.ro

Departament piese și accesorii Sfântu Gheorghe

Torok Attila
Director vânzări piese și accesorii

0367 800535, 0730 710871
attila.torok@delcar.ro

Departament Service Sfântu Gheorghe

Mircea Mînjină
Director Service
0367 800535, 0723 601173

Tibor Benko
Consilier Service

0367 800535, 0730 710870
tibor.benko@delcar.ro

Brasov: 0268408888
Brasov
Sfantu Gheorghe