Info Desk

Mădălina Grozea
Info Desk

Tel: 0268 408888
Fax: 0268 408899
receptie@delcar.ro

Departament Vânzări

vanzari@delcar.ro

Adelina Șuteu
Consultant Vânzări

0268 408834, 0726 709719
adelina.suteu@delcar.ro

Cristian Manda
Reprezentant Vânzări Clienți Mari

0268 408880, 0729 992390
cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan
Consultant Vânzări

0268 408870, 0732 530463
alexandru.morogan@delcar.ro

Andra Bărbuți
Vânzător Junior

0268 408874, 0738 993066
andra.barbuti@delcar.ro

Adina Stoichiţ
Responsabil Dispo

0268 408807, 0722 773234
adina.stoichit@delcar.ro

Ion Nicoară
Asistent Logistică

0268 408892, 0723 173585
ion.nicoara@delcar.ro

Daniel Tomescu
Director Vânzări

0268 408846, 0723 119822
daniel.tomescu@delcar.ro

Departament Service

service@delcar.ro

Bogdan Vasilica
Consilier Clienti

0723 515662
bogdan.vasilica@delcar.ro

Ovidiu Oprișan
Consilier Service Reparaţii Generale

0268 408875, 0723 173581
ovidiu.oprisan@delcar.ro

Ovidiu Chelaru
Consilier Service Reparații Generale

0268 408873, 0799 208998
ovidiu.chelaru@delcar.ro

Bogdan Frunza
Consilier Service Reparaţii Generale

0268 408881, 0729 500449
bogdan.frunza@delcar.ro

Alin Ciglenian
Consilier Service Reparaţii Generale

0739 015020
alin.ciglenian@delcar.ro

 

Bogdan Enescu
Consilier Service Daune

0268 408886, 0723 119858
bogdan.enescu@delcar.ro

Bogdan Dragomir
Consilier Service Daune

0268 408885, 0728 993942
bogdan.dragomir@delcar.ro

Florin Toma
Responsabil Garanţii

0268 408879, 0727 811309
florin.toma@delcar.ro

Cristian Trifan
Director Tehnic

Mobil: 0723 119840
cristian.trifan@delcar.ro 

Lucian Fanaca
Şef Atelier Mecanică

Mobil: 0723 348859

Octavian Căbuz
Şef Atelier Tinichigerie – Vopsitorie

Tel: 0268 408884
octavian.cabuz@delcar.ro 

Tiberiu Urkon
Director Service

0268 408856, 0728 555522
tiberiu.urkon@delcar.ro

Departament Piese si Accesorii

piese@delcar.ro

Gheorghe Rusuleţ
Director Vânzări Piese şi Accesorii

0268 408828, 0723 601175
gheorghe.rusulet@delcar.ro

Ovidiu Barb
Consilier piese si accesorii

0268 408847, 0799 310320
ovidiu.barb@delcar.ro

Departament piese NORA

Vasile Stan
Consultant Vânzări Piese NORA

Mobil: 0729 499057

0268 408892
vasile.stan@delcar.ro   nora@delcar.ro

Das WeltAuto

weltauto@delcar.ro

Adelina Șuteu
Consultant Vânzări

0268 408834, 0726 709719
adelina.suteu@delcar.ro

Cristian Manda
Reprezentant Vânzări Clienți Mari

0268 408880, 0729 992390
cristian.manda@delcar.ro

Alexandru Morogan
Consultant Vânzări

0268 408870, 0732 530463
alexandru.morogan@delcar.ro

 

Andra Bărbuți
Vânzător Junior

0268 408874, 0738 993066
andra.barbuti@delcar.ro

Mihai Preda
Director Marcă

0268 408836, 0726 686730
mihai.preda@delcar.ro

Asigurare

Andra Șoancă
Consultant financiar

0268 408808, 0729 499058
andra.soanca@delcar.ro

Adina Stoichiț
Responsabil Dispo

0268 408807, 0722 773234
adina.stoichit@delcar.ro

Finanțare

Andra Șoancă
Consultant financiar

Tel: 0268 408808, 0729 499058
andra.soanca@delcar.ro

Departament Marketing

Ana Muntianu
Coordonator Marketing

0268 408803, 0733 348765
ana.muntianu@delcar.ro

Departament Financiar Contabil

Ana Clim
Director Economic

Tel: 0268 408810
ana.clim@delcar.ro

Info Desk Sfântu Gheorghe

Mirela Băcişor

Tel: 0367 800 535
Fax: 0367 800 535
mirela.bacisor@delcar.ro

 

Departament piese și accesorii Sfântu Gheorghe

Torok Attila
Director vânzari piese și accesorii

0367 800535, 0730 710871
attila.torok@delcar.ro

Departament Vânzări Sfântu Gheorghe

vanzari@delcar.ro

Robert Varga
Coordonator Zonal Vânzări

0367 800535, 0724 508394
robert.varga@delcar.ro

Departament Service Sfântu Gheorghe

Mircea Mînjină
Director Service

0367 800535, 0723 601173
mircea.minjina@delcar.ro

Tibor Benko
Consilier Service

0367 800535, 0730 710870
tibor.benko@delcar.ro

Management

Andrei Sârbu
Director Executiv

0268 408825, 0729 980626
andrei.sarbu@delcar.ro

Daniel Tomescu
Director Vânzări

0268 408846, 0723 119822
daniel.tomescu@delcar.ro

Tiberiu Urkon
Director Service

0268 408856, 0728 555522
tiberiu.urkon@delcar.ro

Brasov: 0268408888
Brasov
Sfantu Gheorghe